Акція

Розкажи друзям, отримай знижку

Дорогі дівчатка і жінки, давайте - но дружити, а в подяку за Вашу дружбу ми подаруємо Вам можливість отримати знижку на придбання суконь трансформерів, яка в сумі може досягти до 5%.

Розкажи друзям про сукні трансформери в соцмережах

Для отримання знижки ВКонтакті
Вам потрібно зайти на головну сторінку сайту noSecrets, навести курсором на значок ВК, натиснути на сердечко і «Розповісти друзям». Далі все це Ви повторюєте зі сторінкою вподобаної Вами сукні. Наостанок приєднуємося до нашої групи ВКонтакті.

Отримати знижку на Facebook.
Для цього Вам потрібно на будь-якій сторінці сайту noSecrets натиснути кнопочку Facebook «Подобається» і у випливаючому віконці «поширити це посилання» вибрати «у власному життєписі», при бажанні можна додати коментар і врешті натиснути «поділитися посиланням». Також вступаємо в нашу групу на Facebook.

Щоб отримати знижку в Google+
Ви натискаєте на головній сторінці сайту і на сторінці сукні, яка Вам сподобалась, на кнопочку Google+. При цьому Вам відкриється віконце, де Ви можете при бажанні залишити коментар і натискаєте «Поділитися».

За лайки в кожній з соцмереж Ви отримаєте по 1% знижки, а якщо у всіх трьох одночасно, цілих 5%! У результаті у Вас виходить дуже вигідне рівняння:

Facebook (1%) + ВКонтакті (1%) + Google+ (1%) = Знижка 5%

Розкажи друзям про сукні трансформери в інтернеті

Якщо у Вас є свій власний блог, сайт, або ж Ви активно розмовляєте на тематичних форумах, то за згадку на них про сукні трансформери і розміщення посилання на наш сайт, Ви також отримаєте знижку 3%.

Блог (або сайт або форум) + Facebook (або ВКонтакті або Google+) = Знижка 5%

Кілька кліків мишкою і Ви можете отримати до 5% знижки від оригінальної вартості. Так, що розповідайте друзям про сукні трансформери і отримуйте натомість свою знижку!


Google