Одяг трансформер  >  Грецькі плаття

Грецькі плаття

Цена:   Модель:   Популярность:  
Destiny Лето
Destiny ЛетоТрансформер
Dreamy
DreamyТрансформер
Monro Double
Monro DoubleТрансформер
Scarf
ScarfТрансформер
Emami
EmamiТрансформер
Crystal
CrystalТрансформер
Ellegant
EllegantТрансформер
Flaming
FlamingТрансформер
3 in 1
3 in 1Трансформер
Shell
ShellТрансформер
Evening Double
Evening DoubleТрансформер
Monro
MonroТрансформер
Combination
CombinationТрансформер
Afgani
AfganiТрансформер
Destiny Осень
Destiny ОсеньТрансформер
Cardigan Лето
Cardigan ЛетоТрансформер
Little
LittleТрансформер
Cardigan Oli
Cardigan OliТрансформер
Expression
ExpressionТрансформер
Cardigan Осень
Cardigan ОсеньТрансформер
Evening
EveningТрансформер
Mini
MiniТрансформер

Блакитна гладь Середземного моря, рясна насичена рослинність білі стіни доглянутих будинків, які, як грибочки після дощу, повиставляли свої шапки до сонечка. Ох, вже ці, сонячні Балкани. Так і хочеться все кинути, і поїхати туди, де море і пісок. Хоча, навіщо такі різкі зміни, адже для початку, думаємо, достатньо і одного плаття в грецькому стилі. Воно також зможе подарувати Вам відчуття спокою, умиротворення, розслабленості стародавньої колиски європейської цивілізації - Греції.
Як шедевр ручної роботи, до якого боїшся доторкнутися, біля якого затамувавши подих, залишається тільки споглядати, так і дівчина в грецькій сукні подібна до античної мудрої красуні, закоханої з театр і яка захоплюється філософією. Вона наче увібрала в себе всі принади Середземномор'я. У ній поєднуються тепло піску, нагрітого сонцем, легкість хмаринки, підштовхуваної вітряним бризом і легкість піни, принесеної морською хвилею. 

Грецька сукня, купити її і для чого?

Закрийте на хвилинку очі і пориньте у світ древньої Греції. Пройдіться по розпаленим балканським сонцем доріжках, відчуйте себе свідком тих давніх величних подій. Прогуляйтеся по Акрополю і Парфенону, і не забудьте заглянути в храм Зевса. Але по таким стародавніх місцях не гоже гуляти в джинсах, як простому дівчиську. Тут потрібен наряд під стать справжній царівні!
Думаємо, що кожній з нас хоч раз у житті, але хочеться приміряти на себе образ грецької богині. Хоча, чому тільки раз? Сьогодні сукні у грецькому стилі може купити собі будь-яка дівчина чи жінка. Вони ніколи не виходили з моди, напевно, ще з античних часів. Але останнім часом їх популярність зростає в геометричній прогресії.

Фото грецьких платтів

Фото наших дівчат - моделей у чудесних виробах, пошиті з найніжніших тканин, переважно білих і пастельних тонів, зібрані в каталозі магазину noSecrerts. Вони, немов, античні богині, неймовірної краси, тільки що спустилися з вершини Олімпу. На кожному фото видно, як м'які хвилі суконь, обтікають ідеальні лінії жіночих силуетів і плавно лягають на підлогу, витончені волани та драпірування надають образам легкості і невагомості, а ніжні пастельні тони дарують відчуття комфорту і затишку.

Ціна для грецьких платтів

Відкрийте в собі величну античну богиню, просто одягнувши одяг трансформер. Саме такі грецькі плаття, купити легко і просто Ви зможете на сайті інтернет магазину платтів трансформерів noSecrets. До того ж, у нас Ви знайдете грецькі плаття, ціна яких доступна не тільки богиням;)
Грецькі плаття (Київ) облюбували багато модельєрів з Києва і не тільки, включаючи їх у свої колекції. Наших знаменитостей також дуже часто можна зустріти в них на різноманітних заходах Києва. Так, що пора і нам з Вами оновити гардероб парочкою таких суконь ;)

 


Google