Одяг трансформер  >  Плаття для дружки

Плаття для дружки

Цена:   Модель:   Популярность:  
Afgani
AfganiТрансформер
3 in 1
3 in 1Трансформер
Little
LittleТрансформер
Ellegant
EllegantТрансформер
Scarf
ScarfТрансформер
Monro
MonroТрансформер
Evening Double
Evening DoubleТрансформер
Destiny Лето
Destiny ЛетоТрансформер
Crystal
CrystalТрансформер
Cardigan Осень
Cardigan ОсеньТрансформер
Monro Double
Monro DoubleТрансформер
Flaming
FlamingТрансформер
Cardigan Лето
Cardigan ЛетоТрансформер
Combination
CombinationТрансформер
Destiny Осень
Destiny ОсеньТрансформер
Cardigan Oli
Cardigan OliТрансформер
Emami
EmamiТрансформер
Evening
EveningТрансформер
Expression
ExpressionТрансформер
Dreamy
DreamyТрансформер
Shell
ShellТрансформер
Mini
MiniТрансформер

Плаття для дружки - один з найважливіших нарядів на будь-якому весіллі.
Наближається важлива подія. У Вашої дорогої, улюбленої і найкращої подружки весілля. І звичайно, Вам дісталася одна з найголовніших ролей на торжестві – Ви дружка. Ух - хух. Як це здорово. Але хвилини захвату, щастя і радості швидко проходять. Натомість з'являються тривога, страх і занепокоєння. Справ по вуха, а часу як завжди обмаль. Не знаєш, за що хапатися в першу чергу. Скільки ще потрібно зробити. Адже треба виглядати не гірше нареченої. Стильна зачіска, ідеальна шкіра, доглянуті нігті і схуднути не завадило б))) А як же щодо самого головного - сукні для подружки нареченої. Ось, я, наприклад, скільки раз не була дружкою, завжди наступаю на одні й ті ж граблі. Щоразу обіцяю все робити заздалегідь, але комплекс вічної студентки дає про себе знати. У сенсі? Так роблю все і відразу і звичайно ж за день до весілля. Не знаю, як у Вас, а у мене завжди так). Але на цей раз я вже готова. І всім моїм мукам прийшов кінець. Тепер, якщо я чую про весілля подруги я не впадаю в стан афекту, а щиро радію. І навіть якщо вона скаже, що весілля завтра, то для мене це не проблема. Адже у мене в шафі, на всякий пожежний, завжди знаходиться плаття для дружки. І це плаття трансформер.
Головною на весіллі завжди була і буде тільки наречена, а на другому місці, швидше за все, наречений? Ну, не смішіть мої туфельки. Кому він цікавий. Чорно - білий фрак і метелик. І все. А ось подружка нареченої - це зовсім інша справа. Це саме та особа, наряд якої обговорюється з ще більшим ентузіазмом, ніж плаття нареченої.
Повірте у кого, але у дружки клопотів не менше, ніж у молодої пари. Хоча, знаєте, часом і навіть більше. Адже, крім того, що б виглядати красиво, вона повинна потурбуватися, щоб все було на висоті, всі гості були задоволені і що б ніщо не відволікало молодят у цей день. Як не крути, але всі турботи на дружці. Так що часу на те, що б припудрити носик у подружки нареченої звичайно немає. Тому їй і потрібно плаття трансформер.

Вечірнє плаття для дружки

Невже плаття трансформер підійде для подружки нареченої? Звичайно так. І які тут можуть бути сумніви. Посудіть самі:
По-перше, протягом усього торжества Ви зможете змінюватися і перетворюватися скільки влізе. Хіх, а наречена як була в одному тому ж платті, так і буде весь вечір.
По-друге, одне плаття трансформер, Ви сміливо зможете надягати на всі весілля поспіль. І ніхто не здогадається, що це, те саме плаття дружки, яке було на Вас на минулому весіллі.
По-третє, таке оригінальне плаття для подружки нареченої буде тільки у Вас. Непогана заявка, як для плаття трансформера.
Думаю, Вас вже зацікавили сукні трансформери. Тоді можу порадити, як їх придбати. Купити плаття для дружки, Ви зможете відвідавши наш інтернет магазин. Там Ви знайдете докладний опис всіх моделей, зрозумілі інструкції, барвисті фото і відео. Там же, подана широка гама кольорів. Адже незаперечним бонусом є те, що плаття для дружок можуть бути будь-яких відтінків, не те, що у нареченої)))
Безнадійно бігати по торгових центрах у пошуках сукні - це вже в минулому. Потрібно тільки зайти на сайт, вибрати модель і купити це довгоочікуване плаття.

Плаття для дружки фото

Ось, вірите, чим більше пишу, тим більше радію, що я подружка нареченої))) До того ж тепер з сукнею трансформером, мені не потрібно витрачати купу грошей на чергове в моєму гардеробі плаття подружки нареченої. Адже шафа вже ломитися від них, а два рази то одне і теж плаття не одягнеш. От і доводитися свої кровні гривники віддавати на чергове непотрібне плаття, яке потім навряд чи ще одягну. Адже Ви самі розумієте, весілля - це справа витратна. Так що якщо є можливість заощадити, я віддаю перевагу її не упускати. Тим більше, що з трансформером - це досить таки легко, навіть для такої безнадійної марнотрати, як я.
Я тепер тільки так і роблю. Ось чергове весілля в серпні. Наречена ще не готова, а я, подружка нареченої, - вже ;)
До речі, моя чергова покупка біле плаття трансформер. Може й мені самій прямо дорога в ЗАГС, а то щось - то я, дівчатка, засиділася в дружках ;)
Та, що я про себе, та про себе. Сьогодні багато наречених хочуть, щоб їх дружки були в однакових сукнях. Ну, або хоча б у схожих. Чергова проблемка? Уже ні. Адже всі сукні трансформери шиються на замовлення за Вашими власними мірками. Неважливо, скільки у Вас буде дружок  дві, три або п'ять. У нас суконь вистачить на всіх.
Дуже оригінально виглядає коли подружки нареченої одягнені в однакові сукні, але по - різному їх трансформують. Тим більше, вони зможуть робити це весь вечір. Наприклад, на урочистій частині одягнутися однаково, а ввечері - змінюватися, як їм захочеться. Ваші гості будуть у захваті. Можна також пошити однакові сукні, але різних кольорів. Або може у Вас є якась - то власна мрія. Думаю, ми зможемо її втілити в життя. Адже у нас є, все, що для цього потрібно: бажання, ідея і, звичайно, сукні трансформери.
Коротше, кажучи, якщо Вам потрібно плаття для дружки, то плаття трансформер - це саме те, що Вам треба. Я спробувала і мені сподобалося. Ваша черга, і думаю, Ви не пошкодуєте.


Google